Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Multi-Mode 300m Intel FTLX8574D3BCV-IT Intel -
  • Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Multi-Mode 300m Intel FTLX8574D3BCV-IT Intel -
7075
Reconditionat
21 Produse

Comanda inainte de 15:30 astazi si il primesti in 22.07.2024 cu DPD

 

Plata Card, Transfer sau Ramburs

 

Ridica din Depozit dupa Achitare

 

Livrare Rapida din Stoc

 

Retur Usor

Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Multi-Mode 300m Intel FTLX8574D3BCV-IT

142,80 lei
Cantitate
In Stoc

7075

Specificatii

Garantie
Garantie 1 An
Uplink
10 Gbps
SFP QSFP
Da

16 alte produse din aceeasi categorie: