Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL  -
  • Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL  -
2391
Reconditionat
11 Produse

Comanda inainte de 15:30 luni si il primesti in 16.07.2024 cu DPD

 

Plata Card, Transfer sau Ramburs

 

Ridica din Depozit dupa Achitare

 

Livrare Rapida din Stoc

 

Retur Usor

Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL

100,00 lei
Cantitate
In Stoc

Modul Optic (Fibre Optic Transceivers) SFP+, 10Gbps, Short Range, 2 x LC/PC, Multimode, Max 300m, Compatibil placa retea HP, Dell, Ubiquity, Mikrotik.

Nu se poate folosi pe placile cu Chipset Intel.

2391

Specificatii

Garantie
Garantie 1 An
Uplink
10 Gbps
SFP QSFP
Da

16 alte produse din aceeasi categorie: