Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL  HP AQJ16CN - 1 - Accesorii Placa Retea - 113,05 lei
  • Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL  HP AQJ16CN - 1 - Accesorii Placa Retea - 113,05 lei

Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL HP AQJ16CN

113,05 lei
ITSFTLX8571D3BCL
Reconditionat
12 Produse
Cantitate
In Stoc

 

Plata securtizata cu Cardul Online. OP sau Ramburs.

 

Livrare Rapida. Standard 20 Lei. Express 25 Lei

 

Retur Usor. Returnezi produsele si iti returnam banii.

Modul Optic (Fibre Optic Transceivers) SFP+, 10Gbps, Short Range, 2 x LC/PC, Multimode, Max 300m, Compatibil placa retea HP.
ITSFTLX8571D3BCL

Specificatii

Garantie
Garantie 1 An
Uplink
10 Gbps
SFP
Da
Modul Optic SFP+ 10 GB Short Range Finisar FTLX8571D3BCL HP AQJ16CN - 0 Recenzii

Din pacate nu sunt recenzii pentru acest produs.

Be the first to add a review!

3 alte produse din aceeasi categorie: