Modul Optic Compatibil Cisco SFP28 25GB 850nm LC Duplex 100M - SFP-25G-SR-S Cisco -
  • Modul Optic Compatibil Cisco SFP28 25GB 850nm LC Duplex 100M - SFP-25G-SR-S Cisco -
6822
Nou
2 Produse

Comanda inainte de 15:30 astazi si il primesti in 22.07.2024 cu DPD

 

Plata Card, Transfer sau Ramburs

 

Ridica din Depozit dupa Achitare

 

Livrare Rapida din Stoc

 

Retur Usor

Modul Optic Compatibil Cisco SFP28 25GB 850nm LC Duplex 100M - SFP-25G-SR-S

321,30 lei
Cantitate
In Stoc

6822

Specificatii

Garantie
Garantie 1 An
Uplink
25 Gbps
SFP QSFP
Da

16 alte produse din aceeasi categorie: